Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Wypoczynkowa

Wypoczynkowa, Zbąszyń, wielkopolskie

  • 129 000 zł
  • 47 m²
  • 2 744,68 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wypoczynkowa

Wypoczynkowa, Zbąszyń, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 kwietnia 2010

129 000 zł

47 m²

2 744,68 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wypoczynkowa

Zaktualizowane: 14 kwietnia 2010

129 000 zł 47 m² 2 744,68 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 129 000 zł (2 744,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 47 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.04.2010

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWA SUPER CENA! 129 000 zł!
Mieszkanie w Zbąszyniu nad jeziorem Błędno. Powierzchnia użytkowa lokalu 47,19m2. 2 pokoje + kuchnia. Okna wymienione na PCV, w łazience glazura. Mieszkanie posiada balkon, z pięknym widokiem na park i jezioro. Budynek po termomodernizacji.

UWAGA! Istnieje możliwość zamiany na 2-pokojowe mieszkanie w Zielonej Górze.

Kontakt

Agent

Maria Klyszcz

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości