Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Garczyńskich

Garczyńskich, Zbąszyń, wielkopolskie

  • 2 590 000 zł
  • 490 m²
  • 5 285,71 zł/m²

Zdjęcie

REMAX Speedway

Skontaktuj się

Dom, ul. Garczyńskich

Garczyńskich, Zbąszyń, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 590 000 zł

490 m²

5 285,71 zł/m²

Dom, ul. Garczyńskich

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 590 000 zł 490 m² 5 285,71 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 540 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1900

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 540 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1900

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 590 000 zł (5 285,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka domu 490 m², 6 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 1900
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 1 540 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-163/9148/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży zabytkowej, w pełni zmodernizowanej rezydencji z początku XX wieku, położonej nad malowniczym Jeziorem Błędno, w sercu Zbąszynia regionie często nazywanym Małymi Mazurami. (...)

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

REMAX Speedway

536 799...

536 799 115

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości